Etap:
Typ nieruchomości:
Kondygnacja:
Powierzchnia:
od do m2
Ilość pokoi:
od do

O nas


Historia

CDI Konsultanci Budowlani Sp. z o.o. działa na rynku od 2004 roku. Wchodzi w skład Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka świadczy usługi głównie dla branży budowlanej w zakresie nadzorów inwestorskich, kosztorysowania, przeglądów technicznych, audytów i biznes planów. Firma posiada także doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu inwestycjami. Główna siedziba firmy mieści się w Bydgoszczy, a biura regionalne znajdują się w Warszawie, Poznaniu i Łodzi. Po więcej informacji zapraszamy na stronę spółki. W roku 2014 CDI Konsultanci Budowlani Sp. z o. o. rozpoczęła realizację własnych inwestycji deweloperskich na terenie Bydgoszczy. Równolegle do nowoczesnego wielofunkcyjnego osiedla Platanowy Park, na placu Kościeleckich 3 powstaje biurowiec klasy A - IMMOBILE K3.

Wartości

Jesteśmy firmą bydgoską. W Bydgoszczy pracujemy i mieszkamy, stąd pochodzimy, tutaj bawią i uczą się nasze dzieci. Dlatego ważne dla nas jest kształtowanie otoczenia tak, by nasze miasto stawało się coraz piękniejsze i służyło kolejnym pokoleniom. 

Najważniejsi są ludzie

To dla Was realizujemy nasze projekty, staramy się poznać Wasze potrzeby i oczekiwania, wspólnie wypracować najlepsze rozwiązania. Każdej sprawie poświęcamy czas na analizę i dyskusję. Ten czas nigdy nie jest stracony. Przy naszych projektach współpracują wybrani przez nas specjaliści. Do naszego grona dobraliśmy najlepszych pracowników, umożliwiamy im dalszy rozwój i specjalizację w swoich dziedzinach.