Etap:
Typ nieruchomości:
Kondygnacja:
Powierzchnia:
od do m2
Ilość pokoi:
od do

UWAGA ! Zamarzanie cen!


Wesołych Świąt

Szanowni Państwo informujemy, że w dniu 24 grudnia biuro sprzedaży jest nieczynne.  W poświąteczne dni zapraszamy od 08.00 -17.00. W Sylwestra pracujemy do 14.00. A teraz życzymy wspaniałego świętowania!

Biuro Sprzedaży nieczynne

Informujemy, że w dniu 02.11.2018r. nasze Biuro Sprzedaży będzie nieczynne.


Fotorelacja z otwarcia nowej siedziby Biura Sprzedaży

Biuro Sprzedaży CDI Konsultanci Budowlani od 13 października funkcjonuje na ul. Leśnej 20/9U. Dziękujemy, za Państwa odwiedziny w tym szczególnym dla nas dniu otwarcia biura. Na temat nowych pomieszczeń usłyszeliśmy bardzo miłe słowa, za które raz jeszcze dziękujemy. Przedstawiamy krótką fotorelację z tego wydarzenia.
Przypominamy Państwu, że jesteśmy od poniedziałku do piątku w godzi. 08.00 - 17.00. Zapraszamy!


Zapraszamy na Dzień Otwarty w nowej siedzibie Biura Sprzedaży!

Miło nam poinformować, że od 13 października 2018 roku, powitamy Państwa w nowym Biurze Sprzedaży. W tą wyjątkową sobotę zapraszamy na  ul. Leśną 20/9U od godz. 10.00-16.00. Ten dzień, to równocześnie Dzień Otwarty w Platanowym Parku. Przy filiżance kawy zaprezentujemy jesienną ofertę na zakup wymarzonego mieszkania. Opowiemy o naszych planach i pomysłach. Chętnie wysłuchamy  Państwa opinii. Czekamy!


Wybrany Najładniejszy Balkon Platanowego Parku

Konkurs na Najładniejszy Balkon Platanowego Parku został rozstrzygnięty. Dziękujemy za wspólną zabawę a przede wszystkim doceniamy Państwa wysiłek, aby w tak upalne lato balkonowe rośliny wspaniale się prezentowały.
To druga edycja naszego konkursu. Zapraszamy już na kolejną w przyszłym roku. Przybywa mieszkańców Platanowego Parku i przybywa pięknych balkonów - co nas ogromnie cieszy.


Balkon na Platanowym Parku
Balkon na Platanowym Parku
Balkon na Platanowym Parku

Wakacyjna torba

W ubiegłym roku  sympatykom  Platanowego Parku  w wypoczynkowych podróżach towarzyszyła nasza bawełniana torba. Mogliśmy się o tym przekonać dzięki otrzymanym fotografiom. Zachęceni zeszłorocznymi wydarzeniami zapraszamy do przysyłania wakacyjnych zdjęć  z torbą  -" mamy WOLNĄ CHATĘ".  Wszyscy, którzy prześlą do nas fotki drogą elektroniczną (mail: marketing@cdi.net.pl) ,  wezmą udział w losowaniach biletów do kina. Konkurs podzieliśmy na trzy etapy, aby chętni, planujący w różnych terminach wypoczynek mieli szanse na wzięcie udziału w naszej zabawie. Szczegóły znajdziecie Państwo w poniższym regulaminie. Jeśli nie macie naszej torby zapraszamy do Biura Sprzedaży na Gdańską  140. Życzymy udanych wakacji i czekamy na zdjęcia!


Pobierz regulamin w formacie pdf


II Edycja Konkursu - Najładniejszy Balkon Platanowego Parku

Zapraszamy mieszkańców Platanowego Parku do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu na Najładniejszy Balkon Platanowego Parku. Mamy więcej mieszkańców i więcej zagospodarowanych balkonów, przez co nasze budynki wyglądają piękniej.  Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie z regulaminem uczestnictwa. Zapraszamy do udziału w konkursie!


Pobierz regulamin w formacie pdf

Wolne Dni

Majowy weekend rozpoczęty! Informujemy, że w dniu 2 maja, nasze biuro sprzedaży jest nieczynne. Zapraszamy w pozostałe dni robocze, w piątek 4 maja, wyjątkowo do godziny 16.00.
Miłego odpoczynku!