Etap:
Typ nieruchomości:
Kondygnacja:
Powierzchnia:
od do m2
Ilość pokoi:
od do

Plan połączenia spółek

Przedstawiamy Państwu plan połączenia spółek CDI Konsultanci Budowlani i CDI 3. Szczegóły zawiera poniższy dokument.

Plan połączenia spółek

Kolejna wiecha w Platanowym Parku

W 8 sierpnia 2019 na terenie Platanowego Parku miało miejsce uroczyste zawieszenie wiechy.

Nad ostatnim stropem budynków przy ulicy Leśnej 24 i 26 pojawił się efektowny wieniec. To znak, że na Etapie II zakończono budowę 9 kondygnacji. Uroczystość jest świętem wszystkich tych, którzy pracowali przy inwestycji. 

Zakończenie powstającego właśnie Etapu II inwestycji planowane jest na koniec 2020 roku. Budowa obejmuje dwa budynki: pięcio- i dziewięciokondygnacyjny. Do użytku oddanych zostanie 196 mieszkań.

Zapraszamy na foto relację.


Dlaczego Karol Włodarski zamieszkał na Platanowym Parku?

Przygotowaliśmy mini serial  w głównej roli występuje nasz ambasador znany i ceniony bydgoski krawiec Karol Włodarski. Poznajcie powody dla który zdecydował się zamieszkać na Platanowym Parku. Zapraszamy do oglądania!

Wakacyjna Torba 2019

Letnia pora sprzyja konkursom. Kolejna edycja  "Wakacyjnej Torby" rozpoczęta!. Zapraszamy do robienia zdjęć z letnich wypraw i przesyłanie do nas na adres marketing@cdi.net.pl. Warunkiem jest tylko, aby na zdjęciach widać było, że towarzyszą Państwu torby Platanowego Parku lub... Osiedla Uniwersyteckiego. Jeśli nie macie toreb, to zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży na ul. Leśną 20/9U. Szczegóły poznacie w poniższym regulaminie. Zobaczymy, gdzie tym razem  pojadą torby naszych inwestycji!  Czekamy na zdjęcia!

Regulamin konkursu Wakacyjna Torba 2019

Pochwal się balkonem!

Ruszyła III edycja konkursu na najładniejszy balkon Platanowego Parku! Pogoda sprzyja a troskliwa opieka balkonowych ogrodników przynosi piękne efekty. Czekamy na zgłoszenia. Szczegóły znajdziecie  Państwo w regulaminie uczestnictwa. Zapraszamy do udziału w konkursie!

Pobierz regulamin w formacie pdfAmbasador Platanowego Parku

Cieszymy się, że możemy Wam przedstawić Ambasadora Platanowego Parku Karola Włodarskiego - mistrza krawiectwa męskiego. Jesteśmy dumni, że wybrał on naszą inwestycję jako miejsce zamieszkania. Człowiek, którego pasją i powołaniem jest szycie męskich ubrań. Poszukiwacz wyjątkowych tkanin, nici, guzików i niepowtarzalnych detali. Dzięki nim od lat tworzy garnitury i stylizacje towarzyszące klientom w najważniejszych wydarzeniach życiowych. Dla nas to ogromny zaszczyt, że docenił walory  i uroki Platanowego Parku. Dodatkowo, jeszcze większa motywacja, do rozbudowy tej inwestycji. Jesteśmy przekonani, że to miejsce dla wielu, kolejnych wspaniałych Mieszkańców.

Kolejna Edycja Targów Mieszkaniowych


Trwa akcja „Wymień stare mieszkanie na nowe”

Niekończące się remonty, problemy z instalacją zarówno gazową, jak i elektryczną czy zbyt mała ilość miejsc parkingowych – te problemy z pewnością zna każdy, kto mieszka w wysłużonym mieszkaniu. Wiele osób marzenia o nowym „M” odkłada ze względu na finanse oraz ogrom formalności. Chcąc Wam to ułatwić, przygotowaliśmy specjalną propozycję „Stare na nowe”. Dzięki tej ofercie możecie wymienić stare mieszkanie na całkiem nowe i komfortowe. Jakie są korzyści tego programu?

  • BEZPŁATNA wycena starego mieszkania,
  • ATRAKCYJNA oferta na odkup starego mieszkania,
  • SPECJALNA oferta na nowe mieszkanie,
  • wkładem własnym przy zakupie nowego mieszkania jest kotwa wykupu starego,
  • zwolnienie z podatku PCC od zakupu nieruchomości.

O szczegółach Programu dowiecie się w naszym biurze sprzedaży. Zapraszamy!

UWAGA ! Zamarzanie cen!


Wesołych Świąt

Szanowni Państwo informujemy, że w dniu 24 grudnia biuro sprzedaży jest nieczynne.  W poświąteczne dni zapraszamy od 08.00 -17.00. W Sylwestra pracujemy do 14.00. A teraz życzymy wspaniałego świętowania!