Etap:
Typ nieruchomości:
Kondygnacja:
Powierzchnia:
od do m2
Ilość pokoi:
od do

Wolne Dni

Majowy weekend rozpoczęty! Informujemy, że w dniu 2 maja, nasze biuro sprzedaży jest nieczynne. Zapraszamy w pozostałe dni robocze, w piątek 4 maja, wyjątkowo do godziny 16.00.
Miłego odpoczynku!

Wiosna - Targi Mieszkaniowe 7-8 kwietnia 2018

Wspaniała pogoda okazała się dodatkowym sprzymierzeńcem. Wiele osób odwiedziło nasze stoisko w czasie wiosennej edycji Targów Mieszkaniowych. Mieliśmy okazję zaprezentować mieszkania z kolejnego II Etapu osiedla Platanowy Park. Dla osób, które chciałyby się wprowadzać do nowego lokum w ciągu najbliższych dniu do dyspozycji pozostaje jeszcze kilkanaście mieszkań z Etapu I. Mieszkania powyżej 70 m2 to wzbudzały zainteresowanie szczególnie wśród rodzin z dziećmi, dla których bardzo istotne jest zaplecze edukacyjne i zdrowotne - tak dobrze rozwinięte na Osiedlu Leśnym. Ale i inni klienci doceniają walory położenia Platanowego Parku. Wszystkim dziękujemy za przybycie, a Państwa, którzy nie mogli się z nami spotkać w miniony weekend, jak zawsze zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży na Gdańską 140.Strażacy na Platanowym Parku

Tuż przed oddaniem do użytku budynków Etapu I Platanowego Parku miało miejsce próbne zadymianie. W obecności odpowiednich służby sprawdzano prawidłowe działanie instalacji wentylacyjnych, alarmowych. To najlepsza okazja, aby przekonać się czy wszystkie urządzenia działają jak należy. Test zaliczony pomyślnie.


Komfortowe parkowanie

W hali garażowej Etapu II Platanowego Parku planujemy zainstalować Automatyczne Systemy Parkingowe MODULO. Jesteśmy przekonani, że ta propozycja ułatwi garażowanie samochodów i przypadnie Państwu do gustu.Targi Mieszkaniowe 14-15 październik 2017

W miniony weekend odbyły się Targi Mieszkaniowe SAWO. To miejsce spotkań i intensywnych rozmów z poszukującymi i oferującymi nieruchomości. Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska. Dodatkowo miło nam, ponieważ otrzymaliśmy za nie I nagrodę. Kolejne targi w przyszłym roku, ale zainteresowanych mieszkaniami na Platanowym Parku zapraszamy do naszego biura sprzedaży na Gdańską 140.

Spotkanie Pokoleń

Dotarł do nas materiał zdjęciowy z wydarzenia "Spotkanie pokoleń" zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 20 z Osiedla Leśnego. Głównym celem tej gry miejskiej było rozwinięcie wiedzy na temat swojego miasta. Uczestnicy zaopatrzeni w karty pracy i kompasy ruszyli na przygotowane trasy: Kasztelańską, Targową, Ratuszową Flisacką, Artystyczną, Basztową. Pogoda i frekwencja dopisały. Trzypokoleniowe rodziny, dowolnie połączone w grupy, wróciły zadowolone po 1,5 godzinie. Kilka bydgoskich tajemnic zostało odkrytych.  Dziękujemy nauczycielce ze SP nr 20 Pani Arlecie Kempie i cieszymy się, że przydały się upominki od CDI KB.


Najładniejszy Balkon Platanowego Parku


CDI Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o. o. ogłasza konkurs na "Najładniejszy Balkon Platanowego Parku".
Do uczestnictwa zachęcamy wszystkich mieszkańców. Szczegóły znajdziecie Państwo w Regulaminie poniżej.

Pobierz regulamin w formacie pdf

Biuro sprzedaży

W dniu 16.06.2017r. nasze Biuro Sprzedaży jest czynne od 10.00 -15.00. Zapraszamy!