Etap:
Typ nieruchomości:
Kondygnacja:
Powierzchnia:
od do m2
Ilość pokoi:
od do

Strażacy na Platanowym Parku

Tuż przed oddaniem do użytku budynków Etapu I Platanowego Parku miało miejsce próbne zadymianie. W obecności odpowiednich służby sprawdzano prawidłowe działanie instalacji wentylacyjnych, alarmowych. To najlepsza okazja, aby przekonać się czy wszystkie urządzenia działają jak należy. Test zaliczony pomyślnie.


Komfortowe parkowanie

W hali garażowej Etapu II Platanowego Parku planujemy zainstalować Automatyczne Systemy Parkingowe MODULO. Jesteśmy przekonani, że ta propozycja ułatwi garażowanie samochodów i przypadnie Państwu do gustu.Targi Mieszkaniowe 14-15 październik 2017

W miniony weekend odbyły się Targi Mieszkaniowe SAWO. To miejsce spotkań i intensywnych rozmów z poszukującymi i oferującymi nieruchomości. Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska. Dodatkowo miło nam, ponieważ otrzymaliśmy za nie I nagrodę. Kolejne targi w przyszłym roku, ale zainteresowanych mieszkaniami na Platanowym Parku zapraszamy do naszego biura sprzedaży na Gdańską 140.

Spotkanie Pokoleń

Dotarł do nas materiał zdjęciowy z wydarzenia "Spotkanie pokoleń" zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 20 z Osiedla Leśnego. Głównym celem tej gry miejskiej było rozwinięcie wiedzy na temat swojego miasta. Uczestnicy zaopatrzeni w karty pracy i kompasy ruszyli na przygotowane trasy: Kasztelańską, Targową, Ratuszową Flisacką, Artystyczną, Basztową. Pogoda i frekwencja dopisały. Trzypokoleniowe rodziny, dowolnie połączone w grupy, wróciły zadowolone po 1,5 godzinie. Kilka bydgoskich tajemnic zostało odkrytych.  Dziękujemy nauczycielce ze SP nr 20 Pani Arlecie Kempie i cieszymy się, że przydały się upominki od CDI KB.


Najładniejszy Balkon Platanowego Parku


CDI Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o. o. ogłasza konkurs na "Najładniejszy Balkon Platanowego Parku".
Do uczestnictwa zachęcamy wszystkich mieszkańców. Szczegóły znajdziecie Państwo w Regulaminie poniżej.

Pobierz regulamin w formacie pdf

Biuro sprzedaży

W dniu 16.06.2017r. nasze Biuro Sprzedaży jest czynne od 10.00 -15.00. Zapraszamy!

Majówka

Informujemy, że w dniu 02.05.2017r. nasze Biuro Sprzedaży będzie nieczynne.
Życzymy dobrej pogody w wolne majowe dni !

Zawieszenie wiechy ETAP I

W piątek 07 kwietnia 2017 r.  świętowaliśmy  wylanie ostatniego stropu budynków Etapu I Platanowego Parku.   Uroczysta  wiecha w barwach logo naszego osiedla, zawisła nad głowami zebranych gości. Wielkie podziękowania dla naszych budowniczych,  to ich zasługa, że wszystko przebiega zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Teraz będzie jeszcze szybciej. Zapraszamy do obejrzenia dokumentacji fotograficznej z tego wydarzenia.