Etap:
Typ nieruchomości:
Kondygnacja:
Powierzchnia:
od do m2
Ilość pokoi:
od do

Spotkanie Pokoleń

Dotarł do nas materiał zdjęciowy z wydarzenia "Spotkanie pokoleń" zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 20 z Osiedla Leśnego. Głównym celem tej gry miejskiej było rozwinięcie wiedzy na temat swojego miasta. Uczestnicy zaopatrzeni w karty pracy i kompasy ruszyli na przygotowane trasy: Kasztelańską, Targową, Ratuszową Flisacką, Artystyczną, Basztową. Pogoda i frekwencja dopisały. Trzypokoleniowe rodziny, dowolnie połączone w grupy, wróciły zadowolone po 1,5 godzinie. Kilka bydgoskich tajemnic zostało odkrytych.  Dziękujemy nauczycielce ze SP nr 20 Pani Arlecie Kempie i cieszymy się, że przydały się upominki od CDI KB.


Najładniejszy Balkon Platanowego Parku


CDI Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o. o. ogłasza konkurs na "Najładniejszy Balkon Platanowego Parku".
Do uczestnictwa zachęcamy wszystkich mieszkańców. Szczegóły znajdziecie Państwo w Regulaminie poniżej.

Pobierz regulamin w formacie pdf

Biuro sprzedaży

W dniu 16.06.2017r. nasze Biuro Sprzedaży jest czynne od 10.00 -15.00. Zapraszamy!

Majówka

Informujemy, że w dniu 02.05.2017r. nasze Biuro Sprzedaży będzie nieczynne.
Życzymy dobrej pogody w wolne majowe dni !

Zawieszenie wiechy ETAP I

W piątek 07 kwietnia 2017 r.  świętowaliśmy  wylanie ostatniego stropu budynków Etapu I Platanowego Parku.   Uroczysta  wiecha w barwach logo naszego osiedla, zawisła nad głowami zebranych gości. Wielkie podziękowania dla naszych budowniczych,  to ich zasługa, że wszystko przebiega zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Teraz będzie jeszcze szybciej. Zapraszamy do obejrzenia dokumentacji fotograficznej z tego wydarzenia.


Targi mieszkaniowe wiosna 2017

W dniach 18-19 marca 2017 odbyły się kolejne Targi Mieszkaniowe SAWO. Mieliśmy doskonałą okazję przedstawić mieszkania i lokale na I Etapie Platanowego Parku. Państwa opinie i sugestie mają duży wpływ na kolejne nasze projekty. Dziękujemy za to spotkanie, a tych, którym nie udało się dotrzeć na targi, zapraszamy na kawę do biura sprzedaży na Gdańską 140.

Okiem obserwatora

Na blogu Bydgoszcz w budowie można znaleźć wiele ciekawych wiadomości na temat naszego miasta. Pan Krystian bacznie obserwuje zmiany i  skrupulatnie o tym informuje.  Między innymi autor umieścił kolejną fotorelację z Platanowego Parku. Dziękujemy.

Znamy zwycięzców

Zakończyliśmy konkurs Platanowa Panienka. Oto lista nagrodzonych osób:
I miejsce - "CeDelinka" - Pan Marcin
II miejsce - "Platanka" - Pani Anita
III miejsce - "Platanusia" - Pani Sylwia
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Wszystkim Państwu dziękujemy za udział we wspólnej zabawie.
Przedstawiamy zdjęcia nadesłane przez naszych laureatów.


Ogłaszamy konkurs "Platanowa Panienka"

Jeśli chcecie wziąć udział w konkursie, zróbcie sobie zdjęcie z naszą panienką - znajdziecie ją w Galerii Pomorskiej, wymyślicie dla niej imię i wstawcie je wraz ze swoim zdjęciem w komentarzu pod tym postem na naszym profilu Facebookowym.
Do wygrania są 2 vouchery do bydgoskich sklepów EKO- zakupy oraz bilety do kina. Regulamin konkursu poniżej.

pobierz regulamin w formacie .pdf