Etap:
Typ nieruchomości:
Kondygnacja:
Powierzchnia:
od do m2
Ilość pokoi:
od do

Nowa inwestycja na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy


Opis

Platanowy Park to multifunkcyjne osiedle powstające na niemal 10 -hektarach powierzchni, w kwartale ulic Sułkowskiego, Dwernickiego, Kamiennej i Leśnej. Planowana zabudowa obejmuje zarówno funkcje mieszkaniowe, jak i powierzchnie biurowe, handlowe, usługowe, tereny zielone, drogi dojazdowe i miejsca postojowe. Nowoczesna, przestrzenna architektura łącząca funkcjonalność z wysokimi walorami estetycznymi. Inwestycja idealna dla osób ceniących sobie komfort mieszkania na cichym osiedlu, z jednoczesnym dostępem do atrakcji i rozrywek centrum miasta.

Standard

Ogrzewanie

Indywidualne stacje mieszkaniowe "Logotermy", to rozwiązanie pozwalające na obniżenie kosztów ciepła zużywanego przez mieszkanie (przewidywane oszczędności na poziomie ok. 30-40 zł/miesiąc), zbędny jest licznik ciepłej wody.

Elektryczne rolety zewnętrzne

To rozwiązanie pozwalające na zacienienie i ochładzanie mieszkania latem, zimą pozwalające zaoszczędzić na ogrzewaniu mieszkania, a przez cały rok to dodatkowa ochrona przed hałasem.Panoramiczne okna

Zastosowanie dużych, panoramicznych okien - to gwarancja dobrze doświetlonego mieszkania i wysoka estetyka pomieszczeń.

Oświetlenie

Wyposażenie mieszkania w oprawy oświetleniowe, to oszczędność pierwszych złotówek oraz wygoda przy projektowaniu i rozpoczęciu prac adaptacyjnych w mieszkaniu.

Wentylacja

System wentylacji mieszkań wyposażony w elementy higrosterowane oraz wspomagany mechanicznie ciąg powietrza. To najskuteczniejszy obecnie na rynku system wentylacji gwarantujący prawidłowy obieg powietrza w lokalu i optymalne koszty eksploatacyjne mieszkania.

Parking

Wygodny, wielostanowiskowy parking podziemny wyposażony jest w wentylacje mechaniczną sterowaną czujnikami tlenku węgla i gazu oraz funkcjonalnie połączony z częścią mieszkalną budynku poprzez windę obsługującą każdy poziom użytkowy budynku.

Balkon

Wyposażenie każdego mieszkania obejmuje kompletnie wykończony balkon (posadzka, oświetlenie balkonu, gniazdko 230V) to rozwiązanie oszczędzające klientowi dodatkowej pracy przy jego aranżacji.

Części wspólne

Przestronne klatki schodowe, wygodne windy obsługujące od trzech do siedmiu mieszkań na kondygnacji, to komfort w ich użytkowaniu.

Media

Wyposażenie mieszkania w pełną instalację RTV oraz instalację internetową, to możliwość odbioru sygnału cyfrowej telewizji naziemnej i Internetu.

Bezpieczeństwo

Ograniczona dostępność do części wspólnych budynku, wejście poprzez drzwi z domofonem.Infrastruktura

Teren inwestycji zostanie w pełni zagospodarowany zielenią oraz infrastrukturą, taką jak np.: automatyczne systemy nawadniania terenów zielonych, podgrzewane zjazdy do garażu, systemy oświetlenia części wspólnych sterowane czujkami ruchu, podgrzewane wpusty dachowe i inne.

Lokalizacja

Platanowy Park jest położony na Osiedlu Leśnym, od lat uznawanym za jedno z bezpieczniejszych i przyjaznych rodzinom miejsc w Bydgoszczy. Doskonałe położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia. Zaledwie kilka minut od Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku. Świetnie skomunikowane - linie tramwajowe, autobusowe i ścieżki rowerowe. Wiele placówek edukacyjnych od przedszkoli po uczelnie wyższe. Ośrodki zdrowia i kultury. Szeroki wybór sklepów, punktów usługowych i popularny rynek.

Tradycja

Osiedle Leśne to wyjątkowa dzielnica z wielu powodów. Pierwsi projektanci pomyśleli o komforcie mieszkańców. Obok funkcjonalnych budynków zaprojektowanych z duchem czasów, wykorzystując naturalne warunki, zaplanowano tereny sprzyjające odpoczynkowi. Pobliski stadion służył rekreacji i zabawie. Powstały przedszkola, szkoły, sklepy, przychodnia, kino, muzeum i dworzec kolejowy. Z osiedla łatwo i szybko można było dotrzeć do wybranej części miasta, ale i wyruszyć poza Bydgoszcz. Tu od zawsze mieszkało się dobrze i bezpiecznie. Z myślą o kolejnych osobach pozostających pod urokiem historii i wartości Leśnego powstaje Platanowy Park. Dzięki nowoczesnym środkom i narzędziom nowo budowane osiedle kontynuuje i rozwija atrybuty dzielnicy.